DAUGIAU NEI 10 METŲ SPAUDOS IR REKLAMOS GAMYBOS PATIRTIES

 

 

 

 

 

 

Konsultavimas

Patariame renkantis medžiagas užsakymams, įvertiname kainas ir terminus, kuriame unikalias konstrukcijas ir dizainą, puikiai pažįstame įvairias medžiagas ir gamybos procesus nuo idėjos iki galutinio produkto apdailos. Visuomet randame greičiausią gamybos būdą, kuris padeda sutaupyti Jūsų laiką ir pinigus.

 

 

 

 

Reklamos Projektų Derinimas

Deriname visus išorinės reklamos gamybos projektus. Parengiame reikalingus dokumentus, iškabų vizualizacijas ir techninius brėžinius Jums, valstybinėms institucijoms ar verslo partneriams. Konsultuojame, kaip lengviausiai ir efektyviausiai pasiekti vartotojus ir pristatyti jiems savo prekės ženklą.

Dizainas Ir Maketavimas

Kuriame unikalų dizainą ir siūlome šiuolaikiškus vizualizacijos sprendimus. Rengiame visą firminiam stiliui išlaikyti reikiamą produkciją. Viską galime supakuoti į specialiai Jums pagamintas pakuotes, vokelius ar specialaus dizaino maišelius. Profesionalūs dizaineriai pasirūpins, kad jūsų firminis stilius ar produkto ženklas visur išlaikytų vientisumą.

 

gsp-schemos_spaudairreklamosgamyba_2x

Spauda ir reklamos gamyba

Viską gaminame patys, todėl siūlome išskirtinę gaminių kokybės kontrolę. Komandoje dirba tik kvalifikuoti ir ilgametę patirtį turintys specialistai. Mūsų turimų plačių techninių galimybių dėka, visos idėjos virsta realiai įgyvendintais projektais. GSP pasirūpins ir šviesdėžėmis, vitrinų apipavidalinimu, tentais, stendais, tūrine reklama, automobilių apklijavimu.

Pristatymas

Suprantame, kaip svarbu gaminius gauti laiku ir sutartoje vietoje, todėl savo produkciją operatyviai pristatome ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Vertiname savo klientų laiką, todėl patikimą pristatymą garantuoja ne tik asmeninė kurjerių komanda, bet ir partneriai – siuntų pristatymo tarnybos.

 

 

Montavimas ir garantija

Pasirūpiname gaminių pritvirtinimu, montavimo ir įdiegimo reikiamoje vietoje darbais. Užtikriname, kad viskas būtų atlikta sklandžiai, greitai, bet svarbiausia – kokybiškai. Viską nuo pradžios iki galo gaminame patys, todėl atsakome už galutinį produktą ir suteikiame garantiją. Ištikus gedimui, visuomet padedame ir jį sutvarkome.